fbpx

Zaproszenia

Zaproszenia

W dzisiejszych czasach wydruki stanowią szlachetną formę przekazu, a w Miłej Drukarni dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowane i wydrukowane przez nas zaproszenia były najwyższej jakości! Dzięki temu otrzymają Państwo od nas produkty o wyjątkowym charakterze.

Materiałem dedykowanym do zaproszeń w wersji standard jest kreda 350g. Dysponujemy również szerokim wachlarzem papierów niestandardowych typu papiery barwione w masie oraz papiery ozdobne.

Posiadanie własnego studia graficznego oraz zaplecza produkcyjnego daje nam możliwość szybkiej reakcji na Państwa potrzeby i dostarczenie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie.

Dla klientów, którzy chcieliby nadać zaproszeniom dodatkowego blasku i szyku proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia, papiery oraz formaty.

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

wedding-card

Nazwa produktu: np. zaproszenie
Format po złożeniu: np. 50 x 90 mm.
Format przed rozłożeniem: 
Papier / Materiał: można podać konkretny lub zdać się na nasze sugestie
Kolor: np. dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Dodatkowe uszlachetnienia: np. lakier, folia, złocenie itp.
Nakład: np. 500 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne / uszlachetnienia

Złocenia bez użycia matryc

Złocenia w wielu odcieniach: klasyczne złoto, miedziane złoto, różowe złoto oraz srebro.Uszlachetnienia z zastosowaniem złotej folii wykonujemy metodą bezmatrycową dzięki czemu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Foliowanie

Zaproszenia mogą być zabezpieczone dodatkowo folia soft, folią matową lub błyszczącą. Szczególną popularnością cieszą się wydruki z zastosowaniem folii soft touch, która nie tylko zabezpiecza, ale także nadaje aksamitny efekt w dotyku.

Inne uszlachetnienia

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi formami uszlachetnień typu: druk wypukły, hot stamping, lakier wybiórczy i inne. W przypadku tych uszlachetnień minimalnym nakładem, który warto brać pod uwagę jest 300 – 500 sztuk.