fbpx

Wizytówki

Wizytówki

Według naukowców nowo poznani ludzie wyrabiają sobie o nas opinie w ciągu ośmiu sekund. Dokładnie tyle zajmuje zaprezentowanie wizytówki – jest ona podstawowym narzędzie komunikacji z odbiorcami. Za pomocą wizytówki nawiążesz pierwszy kontakt z potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym oraz zaznaczysz charakter Twojej marki. Druk wizytówek odbywa się na wysokiej klasy papierze, który podkreśla wyjątkowość projektu. Oferujemy szeroki wybór w zakresie wszelkiego rodzaju uszlachetnień, dzięki czemu zamówiona wizytówka będzie oryginalna oraz doskonale odda charakter i misję Twojej marki. Wizytówka choć stanowi niewielki nośnik informacji ma wielką moc sprzedażową. Stanowi pierwsze wrażenie (na równi ze strona www), jakie odbiorca wyrabia sobie o nas, o naszej marce i estetyce. Staramy się, aby projekt wizytówki był spójny z logo oraz innymi elementami identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zamawiając w Miła Drukarnia projekt lub odświeżenie logo otrzymują Państwo od nas w pakiecie również projekt wizytówki.

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

id-card-szary

Nazwa produktu: np. wizytówka
Format: np. 50 x 90 mm.
Papier / Materiał: można podać konkretny lub wypisać funkcję jaką ma pełnić
Kolor: np. dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Dodatkowe uszlachetnienia: np. lakier, folia, złocenie itp.
Nakład: np. 500 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne

Materiałem dedykowanym do wizytówek jest papier kredowy o gramaturze 350g lub dodatkowo wybielany papier prodesign 350g. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką gamą papierów niestandardowych typu papiery barwione w masie oraz papiery ozdobne. Dla klientów, którzy chcieliby nadać wizytówkom dodatkowego blasku i szyku proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia.

Przykłady uszlachetnień

Złocenia bez użycia matryc

Złocenia w wielu odcieniach: klasyczne złoto, miedziane złoto, różowe złoto oraz srebro.Uszlachetnienia z zastosowaniem złotej folii wykonujemy metodą bezmatrycową dzięki czemu nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Foliowanie

Wizytówki mogą być zabezpieczone dodatkowo folia soft, folią matową lub błyszczącą. Szczególną popularnością cieszą się wydruki z zastosowaniem folii soft touch.

Inne uszlachetnienia

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi formami uszlachetnień typu: druk wypukły, hot stamping, lakier wybiórczy i inne. W przypadku tych uszlachetnień minimalnym nakładem który warto brać pod uwagę jest 300 – 500 sztuk.