fbpx

Studio Graficzne

Studio Graficzne

Projektowanie wizytówek, projektowanie plakatów, projektowanie ulotek, projektowanie indywidualnych zaproszeń, projektowanie folderów i wielu innych..

Wizytówka, ulotka, folder, katalog, plakat i wiele innych to nośniki, które jako podstawowe formy reklamy oraz wiedzy o firmie lub ofercie , odgrywają ogromną rolę w budowaniu wizerunku. Podejmując się zadania, jakim jest projektowanie graficzne (projekt wizytówki, projekt plakatu,, projekt zaproszeń, projekt katalogów) mamy na uwadze, aby kompozycja przede wszystkim była czytelna i estetyczna. Wszelkie informacje staramy się przedstawić w sposób atrakcyjny, który jednak nie zakłóca odbioru treści. Nasze projekty graficzne wyróżniają się wśród konkurencji oryginalnym designem, który przyciąga uwagę odbiorców i zachęca ich do podjęcia konkretnego działania, na przykład zakupu produktu czy skorzystania z usług.

Zaufaj profesjonalistom! Projektowanie wizytówek, projektowanie plakatów, projektowanie ulotek, projektowanie indywidualnych zaproszeń, projektowanie folderów to jeden z tych obszarów, na których znamy się najlepiej. Nasi graficy to doświadczeni specjaliści, którzy swoje zamiłowanie do projektowania przekładają na profesjonalne i oryginalne koncepcje. Opiekunowie klientów przy współpracy z grafikami zadbają o odpowiednie dla projektu rozwiązanie pod kontem doboru materiału oraz ewentualnych uszlachetnień, co jeszcze bardziej wyróżni wizytówkę, plakat, ulotkę czy inny nośnik przekazu.

Projekt loga

Profesjonalnie zaprojektowanie logo to nierzadko klucz do sukcesu, jeśli chodzi o budowanie świadomości i wizerunku marki. Nie zależnie od tego, czy prowadzisz dużą czy mała firmę dobrze zaprojektowane logo powinno stanowić podstawę DNA Twojej marki. Ta forma graficzna powinna przede wszystkim charakteryzować się prostotą, tak aby miała szansę zapaść w pamięć odbiorców. Aby logo komunikowało jasny przekaz powinno także w jakiś sposób nawiązywać do działalności firmy. Istotną kwestią jest również oryginalność znaku oraz jego ponadczasowość – oznacza to, że powinien on nie tylko wpisywać się w obecne trendy, ale także sprawdzać się na rynku na przestrzeni najbliższych lat. Projekt logo to jedna z wielu usług, jaką znajdą Państwo w ofercie Miłej Drukarni. Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowani eksperci, ale także graficy z pasją, którzy uważnie wysłuchają Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu zamówione logo będzie dopasowane do Państwa wizji i doskonale odda misję prezentowanej marki. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować najwyższą jakość usług oraz profesjonalną konsultację. Skorzystaj z naszej usługi, jaką jest projekt logo – zapraszamy!

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17