fbpx

Strony Internetowe

Strony Internetowe

Strona internetowa to wizytówka firmy w sieci – bardzo często to ona, obok swojej papierowej wersji decyduje o pierwszym wrażeniu jakie robimy na potencjalnym kliencie. W przeciwieństwie jednak do niewielkiego kartonika wręczanego podczas spotkania, strona internetowa może (choć nie musi) być bardzo obszernym nośnikiem informacji. Można więc powiedzieć, że jest to wizytówka, ulotka, broszura a nawet obszerny katalog w jednym. W dobie tak powszechnego i oczywistego dostępu do sieci, strona www jest absolutnym must have jeśli Twoja firma ma być widoczna i przede wszystkim – budzić zaufanie. Bardzo popularnym, choć nieco żartobliwym hasłem jest teza „jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz”. Parafrazując, tym razem całkiem na poważnie – „Jeśli Twojej firmy nie ma w sieci, nie istnieje”. Niezależnie od tego czy preferujesz proste i przejrzyste wizytówki internetowe, czy obszerne witryny kładące kawa na ławę informacje o Tobie i o tym czym się zajmujesz, specjaliści z Miłej Drukarni pomogą zrealizować Twoją wizję o idealnej stronie www.

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

website

Zarządzanie stroną: strona zarządzalna / nie zarządzalna (informacje w sekcji „Możliwości produkcyjne)
Obszerność strony: np. wizytówka www, one page, obszerniejszy one page z podstronami, witryna z wieloma podstronami
Szacowana ilość zakładek: Ich ostateczna ilość i tak wyjdzie „w praniu”, jeśli jednak zdecydujesz się na podstrony, dobrze jest szacunkowo określić ich ilość
Layout strony: Powiedz nam co lubisz – prostotę i przejrzystość, czy raczej morze koloru i efektów specjalnych.
Teksty na stronę: posiadasz swoje, czy mamy pomóc w ich tworzeniu?
Zdjęcia: posiadasz swoje, czy mamy je dla Ciebie wykonać / wykupić z banku zdjęć
Projekt: Jeśli masz swój projekt (wykonany np. w pliku PSD) lub nawet jego zarys, koniecznie go do nas podeślij. Jeśli w projekcie są zawarte informacje na powyższe punkty, nie musisz nam już ich opisywać
Termin realizacji:
Zaplecze techniczne: czy masz własny serwer i domenę, czy chcesz je wynająć u nas, czy może chcesz mieć własne, ale to my mamy poprowadzić formalności? 

Co potrzebujemy do szybkiej realizacji

Zdjęcia
Teksty

Jeśli masz swoje materiały, jak najszybciej je do nas podeślij. Jeśli podczas wyceny poprosiłeś o ich wykonanie, nasz specjalista odezwie się do Ciebie w celu ustalenia szczegółów i inspiracji.

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne

Najprościej i najogólniej można podzielić tworzone przez nas strony na zarządzalne oraz nie zarządzalne.

Strony nie zarządzalne tworzy się raz i ich późniejsza edycja bez znajomości kodu jest niemożliwa. Świetnie nadają się na statyczne wizytówki www aby zaznaczyć swoją obecność w sieci. Sprawdzą się też przy większych projektach, gdy mamy stosunkowo stały asortyment produktów lub usług. Są one też nieco tańsze.

Strony zarządzalne z kolei pozwalają na łatwe zarządzanie treścią strony poprzez system CMS, bez znajomości (lub ze śladową znajomością) kodu HTML/CSS. Oczywistym jest, że jak każda firma chcemy zarobić, ale jednocześnie wyznajemy ideę prostego internetu dla wszystkich, dlatego tworzone przez nas strony budujemy na bardzo popularnym systemie Wordpress. Dzięki temu późniejsza modyfikacja czy rozbudowa strony nie sprawi kłopotu żadnemu wykonawcy, nie tylko nam. Strony tworzymy w oparciu o płatne, licencjonowane motywy wspierane przez autorskie rozwiązania i skrypty przetestowane i stale ulepszane przez naszych specjalistów.

Niezależnie od kwestii zarządzania stroną, zawsze korzystamy z najnowszych technologii i mocno trzymamy się zasady mobile – first bardzo promowanej przez Google. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie bezpieczna, nowoczesna i dostępna z poziomu wszystkich urządzeń.