fbpx

Plakat

Plakat

Plakat może spełniać różne funkcje od czysto informacyjnej po artystyczną.

Miła Drukarnia oferuje szeroki wybór w zakresie papieru, wszelkiego rodzaju uszlachetnień, oraz kształtów, dzięki czemu zamówiony produkt doskonale odda zamierzony charakter. Powierz nam projekt oraz druk plakatu, a sprawimy, że każdy jego element: dobranie odpowiednich czcionek, stworzenie estetycznych grafik czy rozmieszczenie wszystkich elementów będą spójne z wizerunkiem Twojej marki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem graficznym połączonym z zapleczem produkcyjnym. Stworzone przez nas projekty graficzne są tworzone od razu z wizją wykorzystania na późniejszym etapie odpowiednich form produkcyjnych. Plakaty wykonujemy na odpowiednio dobranym papierze, z wykorzystaniem najwyższej jakości druku. Nasze zaplecze produkcyjne pozwoli na druk plakatów w różnych formatach oraz nakładach. 

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

poster

Nazwa produktu: np. plakat
Format: np.B1 pion lub format podany w mm.
Papier/ Materiał: można podać konkretny lub wypisać funkcję jaką ma pełnić
Kolor: dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Nakład: np. 100 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne / uszlachetnienia

Grubość papieru dedykowanego do plakatów to 200 – 250g. Plakaty w zależności od formatu drukujemy metodą druku mało lub wielonakładowego. Nasze maszyny wielkoformatowe przystosowane są do wydruków wysokojakościowych w różnych nakładach.