fbpx

Naklejka

Naklejka

Naklejka to prosty nośnik reklamy, który w ostatnich latach na nowo odnalazł swoje miejsce, jako forma znakowania i identyfikacji produktów.

Projekt naklejki może być prosty, ubrany w podstawowe informacje, ale może również stanowić małą formę artystyczną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie kompleksowym czyli projekt plus druk oraz jeśli posiadają Państwo swój projekt, sam druk. Zaprojektowana przez nasze studio graficzne naklejka będzie przyciągała uwagę i cieszyła oko odbiorcy.

Posiadanie własnego studia graficznego oraz zaplecza produkcyjnego daje nam możliwość szybkiej reakcji na Twoje potrzeby i dostarczenie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie.

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

label

Nazwa produktu: np. naklejka
Format: np.A5 pion lub format podany w mm.
Papier/ Materiał: np.papier samoprzylepny / folia samoprzylepna (biała, przeźroczysta…) itp.
Nakład: np. 500 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne / uszlachetnienia

Naklejki drukowane są standardowo na papierze samoprzylepnym lub folii samoprzylepnej. Dla klientów, którzy chcieliby nadać naklejkom dodatkowego blasku i szyku proponujemy uszlachetnienia typu złocenia w wielu odcieniach: klasyczne złoto, miedziane złoto, różowe złoto oraz srebro.Uszlachetnienia z zastosowaniem złotej folii wykonujemy metodą bezmatrycową dzięki czemu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią. Naklejka może być wykonana w różnych kształtach i nakładach.