fbpx

Kartki Świąteczne

Kartki Świąteczne

W dzisiejszych czasach wydruki stanowią szlachetną formę przekazu, a w Miłej Drukarni dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowane i wydrukowane przez nas zaproszenia, karty świąteczne, zaproszenia okazjonalne były najwyższej jakości! Dzięki temu otrzymają Państwo od nas produkty o wyjątkowym charakterze.

Każde zaproszenie czy karta świąteczna jest dla nas indywidualnym wyzwaniem i świeżym spojrzeniem na produkt. Do każdego projektu, potrzeb klienta oraz budżetu dobieramy odpowiednie papiery, uszlachetnienia, formaty.

Posiadanie własnego studia graficznego oraz zaplecza produkcyjnego daje nam możliwość szybkiej reakcji na Państwa potrzeby i dostarczenie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie.

Interesuje Cię karta świąteczna z logo Twojej firmy w złocie, z tłoczeniem, według indywidualnego projektu?
Nie zależnie od nakładu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie lub Twojej firmy małe dzieło sztuki!

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

Kartki swiateczne

Nazwa produktu: np. kartka świąteczna
Format po złożeniu: np. 140 x 140 mm.
Format przed rozłożeniem: np. 280 x 140
Papier / Materiał: można podać konkretny lub zdać się na nasze sugestie
Kolor: np. dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Dodatkowe uszlachetnienia: np. lakier, folia, złocenie itp.
Nakład: np. 500 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne / uszlachetnienia

Złocenia bez użycia matryc

Złocenia w wielu odcieniach: klasyczne złoto, miedziane złoto, różowe złoto oraz srebro.Uszlachetnienia z zastosowaniem złotej folii wykonujemy metodą bezmatrycową dzięki czemu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Foliowanie

Zaproszenia mogą być zabezpieczone dodatkowo folia soft, folią matową lub błyszczącą. Szczególną popularnością cieszą się wydruki z zastosowaniem folii soft touch, która nie tylko zabezpiecza, ale także nadaje aksamitny efekt w dotyku.

Inne uszlachetnienia

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi formami uszlachetnień typu: druk wypukły, hot stamping, lakier wybiórczy i inne. W przypadku tych uszlachetnień minimalnym nakładem, który warto brać pod uwagę jest 300 – 500 sztuk.