fbpx

Gadżety Reklamowe

Gadżety Reklamowe

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego personalizowanego gadżetu, którym chcieliby Państwo uświetnić wydarzenie lub po prostu obdarować klientów lub pracowników to trafiliście we właściwe miejsce. Do propozycji gadżetów staramy się podchodzić indywidualnie. Zmieniamy to co wydawało by się standardem np. notes, naklejkę czy magnes w produkt personalizowany, niepowtarzalny i i oryginalny. W ofercie Miłej Drukarni znajdą Państwo również produkty typu długopisy, breloki, kubki z nadrukiem, pamięci flash, bawełniane torby i wiele innych.

Zapraszamy zarówno klientów, którzy mają już własną wizję produktu, jak również tych którzy potrzebują naszego wsparcia kreatywnego. Nie bez powodu lubimy nazywać się Drukarnią Kreatywną. Każdy produkt staramy się przedstawiać w dwóch wariantach cenowych, gdzie droższy wariant stanowią rozwiązania z zastosowaniem np.uszlachetnień. 

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

storage

Nazwa produktu: np.notes
Format: np.A4 pion lub format podany w mm.
Papier/ Materiał: można podać konkretny lub wypisać funkcję jaką ma pełnić
Kolor: dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Dodatkowe uszlachetnienia: np. lakier, folia, złocenie itp.
Oprawa: np. zeszytowa/ klejona/ szyta itp.
Nakład: np.100 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17