fbpx

Folder

Folder

Folder reklamowy to doskonały sposób na atrakcyjne zaprezentowanie oferty oraz przedstawienie podstawowych informacji o firmie lub produkcie. Ten nośnik reklamy jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju eventów branżowych, takich jak targi lub konferencje czy podczas tradycyjnych spotkań z klientem. Aby zapaść w pamięć potencjalnych klientów trzeba się wyróżnić! Zlecając nam projekt folderu oraz jego druk możesz być pewny, że zadbamy o to, by folder był profesjonalną formą przekazu pełniącą funkcję nie tylko estetyczną, ale również sprzedażową. Foldery wykonujemy na odpowiednio dobranym papierze, z wykorzystaniem najwyższej jakości druku. Nasze zaplecze produkcyjne pozwoli na druk folderów w różnych formatach oraz nakładach.

Co potrzebujemy do szybkiej wyceny Twojego zapytania?

folder

Nazwa produktu: np. folder
Format: np.A4 pion lub format podany w mm.
Papier/ Materiał: można podać konkretny lub wypisać funkcję jaką ma pełnić
Kolor: dwustronny czy jednostronny
Objętość: ilość stron
Dodatkowe uszlachetnienia: np. lakier, folia, złocenie itp.
Oprawa: np. zeszytowa/ klejona/ szyta itp.
Nakład: np. 500 sztuk
Termin realizacji: 
Projekt: własny / do zaprojektowania

Nasi opiekunowie na nowe zapytania starają się odpowiadać jeszcze tego samego dnia. Jednak o szybkości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność. Dlatego jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9-17.

Miła Drukarnia – Punkt Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 nr lok.105,
Warszawa 02-797 (metro Natolin – Galeria Ursynów 1 piętro)
 +22 121 28 45
zapytanie@miladrukarnia.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. od 9 do 17

Możliwości produkcyjne

Foldery drukowane są standardowo na papierze w gramaturach od 170g – 350g. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką gamą papierów niestandardowych typu papiery barwione w masie oraz papiery ozdobne. Zastosowane na okładkach folderu nadają wyjątkowych charakter i stanowią o jego wyjątkowości. Oprawa folderu zależy od preferencji klienta oraz od specyfiki projektu. Do najczęściej stosowanych należy oprawa zeszytowa oraz klejona rzadziej szyta. Dla klientów, którzy chcieliby nadać folderom dodatkowego blasku i szyku proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia.

Przykłady uszlachetnień

Złocenia bez użycia matryc

Złocenia w wielu odcieniach: klasyczne złoto, miedziane złoto, różowe złoto oraz srebro.Uszlachetnienia z zastosowaniem złotej folii wykonujemy metodą bezmatrycową dzięki czemu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Foliowanie

Foldery mogą być zabezpieczone dodatkowo folia soft, folią matową lub błyszczącą. Szczególną popularnością cieszą się wydruki z zastosowaniem folii soft touch.

Inne uszlachetnienia

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi formami uszlachetnień typu: druk wypukły, hotstamping, lakier wybiórczy i inne. W przypadku tych uszlachetnień minimalnym nakładem który warto brać pod uwagę jest 200 sztuk.