Usługi

STUDIO GRAFICZNE

W skład naszego studia wchodzą zarówno kreatywni graficy, jak i precyzyjni DTPowcy. Doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że potrafią czytać naszym klientom w myślach i projektami trafiać w punkt.

Nasze studio graficzne przygotuje logo i zestaw takich materiałów, jakich potrzebujesz dla swojego biznesu. Zaskakujące, funkcjonalne, zapadające w pamięć. U nas indywidualne podejście do każdego to podstawa satysfakcji po obu stronach.

POLIGRAFIA


Czy może być i szybko, i dobrze?
Pozwala nam na to własne zaplecze produkcyjne. Wysokiej klasy maszyny poligraficzne (XEROX) dostępne na miejscu dają nam możliwość dostarczania produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie.

Nasze działanie opieramy na bezpośredniej współpracy opiekunów klientów ze studiem graficznym i z działem produkcji. Dzięki temu nawet przy najbardziej skomplikowanych zamówieniach nasi Mili Klienci otrzymują produkty oraz usługi najwyższej jakości.

INNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE


Know-how i doświadczenie wyniesione z branży reklamowej sprawiły, że nie ma dla nas tematów niemożliwych. Wiemy, jak wesprzeć naszych klientów w zakresie szeroko rozumianych działań marketingowo – reklamowych. Potrafimy stworzyć spójny wizerunek firmy lub marki, a także przygotować gadżety w każdym nakładzie i na każdy budżet.